Základní škola >> SPOLEČNÉ VZKAZY

Vážení rodiče,

jelikož se na našich nových webových stránkách neustále pracuje a ještě  je stále nelze spustit, zde je alespoň několik nejdůležitějších informací pro Vás:

Organizace 1. školního týdne 2018/2019:

3. září - slavnostní zahájení školního roku 2018/2019. Poté se žáci rozejdou domů, popř. do školní družiny. Kdo bude mít zájem o oběd, musí si jej přihlásit u vedoucí ŠJ nejpozději v pátek 31.8. 2018 do 12 hodin.

Školní družina

Do školní družiny budou přednostně přijímáni žáci dle věku (nejmladší mají přednost). tzn. žáci 1., 2. a částečně 3. ročníku. Jelikož kapacita ŠD je omezena na 25 žáků, nelze tento limit překročit. Budeme zohledňovat také žáky pracujících rodičů a žáky s tělesným postižením.

Přihlášku do ŠD si vyzvedněte u paní učitelky Veselé.

4. září - rozdávání učebnic, sešitů, organizační třídní záležitosti. 1. třída bude mít 3 vyučovací hodiny ( do 10,45h.), ostatní třídy 4 vyučovací hodiny (do 11,40h.).

5. září vyučování bude probíhat dle daného rozvrhu hodin, pouze 1. ročník bude končit v 10,45h., 4. a 5. ročník bude mít 5 vyučovacích hodin (bez odpoledního vyučování tento týden).

____________________________________________________________________________________________

Úterý 12.11.2019
Dnes má svátek Benedikt